Domantas Sabonis surinko devintą sezono trigubą dublį, o Indianos „Pacers“ (33-36) įveikė Rytų konferencijos lyderius.

Lietuvio klubas namie 103:94 (26:33, 25:29, 24:13, 28:19) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (47-22) ir nutraukė šios aštuonių iš eilės pergalių seriją.

Po šios pergalės „Pacers“ užsitikrino vietą „Play-in“ turnyre, kuriame dėl dviejų paskutinių vietų atkrintamosiose varžosi 7-10 vietas užėmusios konferencijų ekipos.

D. Sabonis nugalėtojams per 40 minučių pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Beveik viso mačo metu atsilikusi Indianos ekipa tik trečio kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 75:72, bet tada „76ers“ atsakė spurtu 8:0 ir susigrąžino iniciatyvą.

Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes iki mačo pabaigos D. Sabonis dėjimu išlygino rezultatą 92:92, Caris LeVertas pridėjo du baudų metimus ir „Pacers“ daugiau nesižvalgė atgal bei iškovojo pergalę.

„76ers“ šiame mače vertėsi be Joelio Embiido, tuo tarpu „Pacers“ nepadėjo krūva traumuotų žaidėjų – Malcolmas Brogdonas, Jeremy Lambas, Edmondas Sumneris, Mylesas Turneris ir T.J. Warrenas.

„Pacers“: C. LeVertas 24, D. McDermottas 20, J. Holiday ir D. Sabonis po 16, T.J. McConnellas 10.

„76ers“: T. Harrisas 27, B. Simmonsas 20, T. Maxey 11, S. Curry 10.