Eurolygos lyderė Madrido „Real“ (20/3) iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę.

Pablo Lasso auklėtiniai namuose lengvai susitvarkė su ketvirtoje vietoje žengiančia Sankt Peterburgo „Zenit“ (14/8) – 85:64 (23:23, 22:13, 24:15, 16:13).

„Real“ komandai tai – jau devinta pergalė iš eilės. Paskutinį kartą Eurolygoje jie suklupo dar praėjusių metų gruodžio 10 d.

Mindaugas Kuzminskas per 11 minučių taškų nepelnė, pramesdamas po dvitaškį ir tritaškį. Lietuvis spėjo atkovoti kamuolį, išprovokuoti pražangą ir pats prasižengti du kartus.

Artūras Gudaitis nerungtyniavo dėl traumos.

„Zenit“ kovoje laikėsi tik pirmąjį kėlinį, po kurio rezultatas dar buvo lygus. Antrajame „Real“ susikrovė 9 taškų pranašumą, o galutinai smogė po pertraukos.

Karališkasis klubas surinko 5 taškus iš eilės, pranašumą padidino iki 14 ir „Zenit“ priartėti arčiau nebesugebėjo.

„Real“: S. Lllullas ir G. Yabusele po 13, T. Thompkinsas 12, V. Poirier 10, F. Causeuras 9, R. Fernandezas ir W. Tavaresas po 8.

„Zenit“: A. Poythressas 21, J. Loydas 14, J. Mickey 10.