Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate šeštadienį absoliuti lygos autsaiderė „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose po pratęsimo 2:3 (1:1, 0:1, 1:0; 0:1) pralaimėjo „Florida Panthers“ ledo ritulininkams.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 3 min. 36 sek., įmušė Dmitrijus Kulikovas.

Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Jevgenijus Dadonovas (16) ir Dennisas Widemanas (23).

„Devils“ gretose pasižymėjo Nickas Palmieris (6) ir Davidas Clarksonas (49).

D. Zubrus žaidė 22 min. 3 sek. ir tris kartus metė į vartus.

„Devils“ komanda, po 44 rungtynių turinti 27 taškus, Rytų konferencijoje yra paskutinė, 15-a, o „Panthers“(43 rungt./44 tšk.) ekipa užima dešimtąją vietą.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

„Florida Panthers“ - „New Jersey Devils“ 3:2, po pratęsimo (1:1, 1:0, 0:1; 1:0)

„Boston Bruins“ - „Pittsburgh Penguins“ 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

„Toronto Maple Leafs“ - „Calgary Flames“ 1:2, po bulitų (0:0, 0:0, 1:1; 0:0)

„Montreal Canadiens“ - „New York Rangers“ 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

„New York Islanders“ - „Buffalo Sabres“ 5:3 (0:0, 4:1, 1:2)

„Carolina Hurricanes“ - „Tampa Bay Lightning“ 6:4 (2:2, 3:1, 1:1)

„Detroit Red Wings“ - „Columbus Blue Jackets“ 6:5, po pratęsimo (2:2, 2:1, 1:2; 1:0)

„Nashville Predators“ - „Chicago Blackhawks“ 3:2, po bulitų (0:1, 0:1, 2:0; 0:0)

„Dallas Stars“ - „Atlanta Thrashers“ 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)

„Phoenix Coyotes“ - „Anaheim Ducks“ 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)

„Los Angeles Kings“ - „Edmonton Oilers“ 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)

„San Jose Sharks“ - „St. Louis Blues“ 4:2 (1:1, 1:1, 2:0).