Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finale žais Detroito "Red Wings" ir Anahaimo "Ducks" komandos.

Tai paaiškėjo po pirmadienį San Chosė pasibaigusių šeštųjų konferencijos pusfinalio rungtynių, kuriose "Red Wings" ledo ritulininkai svečiuose 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) nugalėjo vietos "Sharks" ekipą ir, laimėjusi seriją iki keturių pergalių 4:2, po penkerių metų pertraukos pateko į Stenlio taurės varžybų pusfinalį.

Abu įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Mikaelis Samuelssonas, o vartininkas Dominikas Hašekas atrėmė visus 28 aikštės šeimininkų smūgius ir pirmą kartą šio sezono Stenlio taurės varžybų serijoje bei 13-ą kartą karjeroje atkrintamosiose varžybose nepraleido įvarčio.

Pirmosios Vakarų konferencijos finalo rungtynės jau penktadienį bus žaidžiamos Detroite.

Stenlio taurės Rytų konferencijos finale Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas susitiks su Otavos "Senators" ekipa, o serija iki keturių pergalių ketvirtadienį prasidės Bafale.