Tikra drama NBA pirmenybėse užvirė Detroite, kur vietos „Pistons“ (4/12) klubas po atkaklios kovos 116:121 (26:30, 42:31, 31:23, 17:37) nusileido  Los Andželo „Lakers“ (9/9) komandai.

Mače svečiai gelbėjosi lemiamame kėlinyje. Prasidėjus jam Detroito ekipa dar pirmavo 99:86. Bet tada svečiai spurtavo 14:2 ir grįžo į rungtynes.

Darbo ėmėsi R. Wesbtrookas ir Anthony Daviesas. Po šio aukštaūgio metimo likus kelioms minutėms Los Andželo ekipa jau ir buvo priekyje (115:112).

Lemiamu momentu tas pats A. Daviesas pergalę įtvirtino baudų metimais. Ketvirtąjį kėlinį „Lakers“ iš viso laimėjo net 37:17.

Rungtynėse nebuvo išvengta incidentų, kai trečiajame kėlinyje  diskvalifikacinę pražangą užsidirbo „Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas.

Kovodamas dėl kamuolio jis netyčia užvožė alkūne Isaiah Stewartui. Šiam netrukus pasirodė kraujas, žadėjai įsikarščiavo, kilo susistumdymas. Skelbiama, kad I. Stewartui buvo prakirstas antakis, kuriam susiūti prireikė penkių siūlių.

Nepaisant to, dėl savo įsikarščiavimo jis taip pat buvo išvarytas iš ikštės.

Į konfliktą panoro įsikišti ir kiti krepšininkai. Ypač aktyvus buvo R. Wesbtrookas, kuris dar buvo nubaustas technine pražanga.

A. Davisas nugalėtojams per 39 minutes pelnė 30 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Russellas Westbrookas pridėjo 26 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Iki išvarymo L. Jamesas buvo spėjęs per 21 minutę surinkti 10 taškų.

Detroito ekipai Jerami Grantas per 37 minutes pelnė 36 taškus.

.„Pistons“: Jerami Grantas 36, Hamidou Diallo 17 (6 atk. kam.), Frankas Jacksonas 15, Saddiqas Bey 14, Cade'as Cunninghamas 13.

Lakers“: Anthony Davisas 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 26 (9 atk. kam., 10 rez. perd.) Carmelo Anthony 18, Dwightas Howardas 13, LeBronas Jamesas 10.