Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 2:0 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus.

Reidą į baudos aikštelę atlikęs Junioras Viniciusas 6-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Diego Lopezas.

Karimas Benzema 15-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau „Espanyol“ vartų sargas D. Lopezas meistriškai atrėmė dar vieną kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Raphaelis Varane 37-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Karimas Benzema 79-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Ferlandas Mendy rungtynių pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę ir „Karališkasis“ klubas liko rungtyniauti dešimtyje.