Lietuvos „SMSCredit.lt A lygoje“ sekmadienį buvo užbaigtas 10 turas. Jis užsibaigė Panevėžio „Ekrano“ komandos pergale prieš Alytaus „Dainavą“ rezultatu 2-1.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos čempionas dominavo aikštelėje, o „Dainava“ darė labai daug klaidų. Po vienos iš jų Giedrius Tomkevičius buvo išbėgęs vienas prieš vartininką Aurimą Dubicką, tačiau jo įveikti nesugebėjo.

Visgi 23 minutę G.Tomkevičiui pavyko įmušti įvartį ir „Ekranas“ pradėjo pirmauti. Panevėžio klube kelis šansus padidinti pranašumą turėjo Artūras Rimkevičius, bet buvęs „Šiaulių“ lyderis nepataikė į vartus.

Tuo metu „Dainava“ pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą. 42 minutę įspūdingą ir labai gražų smūgį į viršutinį vartų kampą atliko Artūr Juchno. Tai buvo paskutinis pirmojo kėlinio akcentas.

Jau antro kėlinio pradžioje „Dainava“ dar kartą suklydo gynyboje ir visiškai netrukdomas G.Tomkevičius įmušė antrą savo įvartį. Po kelių minučių progą turėjo ir A.Rimkevičius, tačiau jis smūgiavo tiesiai į vartininką.

55 minutę „Dainavos“ klube A.Juchno taip pat įmušė antrą įvartį, tačiau šį kartą jis dėl nuošalės įskaitytas nebuvo. Kitoje aikštės pusėje Vitalijus Kavaliauskas atliko smūgį į „Dainavos“ vartininką.

Sužaidus daugiau nei valandą galingai smūgiavo Igors Kozlovs, tačiau A.Dubickas ir vėl apgynė savo vartus. Daugiau nei po 10 minučių progą turėjo ir Vaidas Slavickas, bet ir vėl patikimai rungtyniavo „Dainavos“ vartininkas.

Rungtynėms artėjant link pabaigos, „Dainava“ pradėjo spausti „Ekraną“ ir taip tikėjosi iškovoti bent tašką. „Ekranas“ pradėjo dažnai klysti, tačiau „Dainava“ gautų progų neišnaudojo. Mačo pabaigoje „Dainava“ ir neišnaudojo geros progos išlyginti rezultatą, o „Ekranas“ jau kitos atakos metu vėl suteikė darbo A.Dubickui, kuris atlaikė A.Rimkevičiaus smūgį.

Iki finalinio teisėjo švilpuko „Ekranas“ sudrebino ir varžovų vartų skersinį, tačiau daugiau įvarčių šiame mače nebuvo. Mačo pabaigoje vos neįmušė Ekranas, bet kamuolys pataikė į skersinį. Po šios pergalės „Ekranas“ su 19 taškų pasivijo Vilniaus „Žalgirio“ klubą. Verta paminėti, kad šiandien Panevėžio klubas pirmą kartą žaidė natūralios vejos „Aukštaitijos“ stadione.