Domantas Sabonis dėl traumos nebaigė rungtynių, o Indianos „Pacers“ (33-37) patyrė dar vieną nesėkmę.

Lietuvio klubas namie 133:142 (38:39, 28:30, 30:40, 37:33) nusileido vienai Rytų konferencijos lyderių – Milvokio „Bucks“ (45-25) ekipai.

D. Sabonis aikštę paliko trečiame kėlinyje, kai susižeidė kelį, į šį įsirėžus varžovui. Lietuvis kurį laiką buvo susiėmęs už kojos skausmo pervertu veidu. Tiesa, vėliau jis norėjo tęsti rungtynes, bet komanda nuspendė pasielgti saugiai.

„Tai buvo atsargumo priemonė“, – sprendimą apibendrino „Pacers“ treneris Nate’as Bjorkgrenas.

Kol kas neaišku, kokią traumą patyrė centras ir kiek ši yra rimta.

Lietuvis per 26 minutes iki tol pelnė 10 taškų (5/16 dvit., 0/3 trit), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Pagal pastarąjį rodiklį jis buvo šalia karjeros rekordo, kurį užfiksavo praėjusiose rungtynėse, kai ekipos draugams išdalino 15 perdavimų.

„Pacers“ nesulaikė G. Antetokounmpo, kuris net 6 kartus visiškai laisvas drebino krepšį dėjimais ir susitikimą baigė su 40 taškų (14/17 dvit., 1/1 trit., 11/16 baud.) ir 15 atkovotų kamuolių.

„Bucks“ pergalingą pranašumą susikrovė trečio kėlinio pradžioje, kurią pradėjo dešimčia taškų be atsako ir atitrūkę dviženkliu skirtumu šį išlaikė iki mačo pabaigos.

Iš po krepšio Milvokio klubas surinko net 78 taškus, kai „Pacers“ – vos 50.

Traumų kamuojama Indianos ekipa mačui registravo vos 10 žaidėjų, o susižeidus ir D. Saboniui galiausiai liko rungtyniauti devyniese.

„Pacers“ dėl traumų yra netekusi viso starto penketo – Malcolmo Brogdono, Cariso LeVerto, T.J. Warreno ir Myleso Turnerio. Dabar prie jų prisijungė ir lietuvis.

„Pacers“: J. Holiday 26, T.J. McConnellas 23, O Brissettas ir D. McDermottas po 19, J. Sampsonas 14, K. Martinas 12, G. Bitadzė ir D. Sabonis po 10.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 40, K. Middletonas 22, B. Lopezas 21, J. Holiday 20 (14 rez. perd.).