Melburne vykstančio pirmojo šiais metais "Grand Slam" teniso turnyro - atvirojo Australijos čempionato, kurio prizų fondas - 14,6 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį antroji pasaulio raketė šveicaras Rožė Federeris (Roger Federer) įveikė argentinietį Davidą Nalbandianą (8-oji turnyro raketė) 7:5, 6:4, 5:7, 6:3.

22 metų Vimbldono čempionas pusfinalyje susitiks su ispanu Chuanu Karlosu Fereru (Juan Carlos Ferrero, 3), kuris trečiadienį nugalėjo marokietį Išamą Arazį (Hicham Arazi) 6:1, 7:6 (8-6), 7:6 (7-5).

Kitame pusfinalyje susitiks nugalėtojo titulą ginantis amerikietis Andrė Agasis (Andre Agassi, 4) ir 2002 metų šių varžybų finalininkas rusas Maratas Safinas.

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antroji pasaulio raketė belgė Kim Kleisters (Kim Clijsters) įveikė rusę Anastasiją Myskiną (6) 6:2, 7:6 (11-9) ir pusfinalyje kausis su šveicare Peti Šnider (Patty Schnyder, 22), kuri trečiadienį įveikė amerikietę Lizą Reimond (Lisa Raymond, 25) 7:6 (7-2), 6:3.

Kitame pusfinalyje susitiks pirmoji pasaulio raketė belgė Žiustina Anen-Arden (Justine Henin-Hardenne) ir kolumbietė Fabiola Zuluaga (32).