kim kleisters

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kim kleisters“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kim kleisters“.

Teniso turnyrą laimėjo belgė K. Kleisters

Ki Biskeine (JAV) vykstančio teniso turnyro "Sony Ericsson Open" moterų varžybas, kurių prizų fondą sudarė 4,5 mln. JAV dolerių, laimėjo belgė Kim Kleisters (Kim Clijsters). 16-oji pasaulio raketė finale šeštadienį 6:2, 6:1 įveikė penktąją pasaulio raketę 29-erių metų amerikietę Vynes Viljams (Venus Williams). Mačas truko tik 58 minutes. Už 37-ąjį laimėtą turnyrą K. Kleisters atiteko 700 tūkst. dolerių ir 1000 Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškų.
2010-04-04

Dėl kelialapio į finalą R. Federeris kovos su Ch. K. Fereru

Melburne vykstančio pirmojo šiais metais "Grand Slam" teniso turnyro - atvirojo Australijos čempionato, kurio prizų fondas - 14,6 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį antroji pasaulio raketė šveicaras Rožė Federeris (Roger Federer) įveikė argentinietį Davidą Nalbandianą (8-oji turnyro raketė) 7:5, 6:4, 5:7, 6:3. 22 metų Vimbldono čempionas pusfinalyje susitiks su ispanu Chuanu Karlosu Fereru (Juan Carlos Ferrero, 3), kuris trečiadienį nugalėjo marokietį Išamą Araz...
2004-01-28

"Australian Open" čempionate - lyderių pergalės

Melburne vykstančio pirmojo šiais metais "Grand Slam" teniso turnyro "Australian Open" (prizų fondas - 14,6 mln. JAV dolerių) vyrų varžybų antrajame rate ketvirtadienį antroji pasaulio raketė šveicaras Rožė Federeris (Roger Federer) įveikė amerikietį Džefą Morisoną (Jeff Morrison) 6:2, 6:3, 6:4. Kitame rate 22 metų Vimbldono čempionas susitiks su australu Todu Reidu (Todd Reid), kuris įveikė armėną Sargisą Sargsianą 6:3, 6:4, 4:6, 6:7 (6-8), 6:4.Trečioji pasaulio raketė ispanas Chuanas Karlosa...