Ketvirtadienį Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybose Ciuriche dalyvavo dvi Lietuvos lengvaatletės – Airinė Palšytė ir Zinaida Sendriūtė.

Kiek geriau sekėsi šuolių į aukštį sektoriuje rungtyniavusiai Airinei Palšytei, kuri įveikė kartelę, iškeltą į 190 cm aukštį ir užėmė penktą vietą. Lietuvei, kaip ir prieš kelias dienas Paryžiuje, pirmi trys šuoliai 181, 186 ir 190 cm aukščiuose buvo sėkmingi, o kartelės, iškeltos į 193 cm aukštį, įveikti nepavyko.

Pergalę šioje rungtyje iškovojo ir anksčiau laiko „Deimantinės lygos“ nugalėtoja tapo olimpinė čempionė ispanė Ruth Beitia (196 cm), o antrą vietą Ciuriche pasidalijo amerikietė Inika McPerson ir švedė Sofie Soog (po 193 cm).

Disko metimo sektoriuje kovojusi Zinaida Sendriūtė kiekvienu metimu vėl gerino savo rezultatą (56,38 m – 56,59 m – 58,24 m), tačiau po trijų bandymų buvo septinta ir baigė varžybas, nes „Deimantinėje lygoje“ dar trys bandymai suteikiami tik keturiems atletams.

Nugalėjo pergalingai šiais metais rungtyniaujanti olimpinė čempionė kroatė Sandra Perkovič (68,44 m), aplenkusi prizininkėmis tapusias prancūzę Meliną Robert–Michon (63,91 m) ir kubietę Denią Caballero (62,80 m) bei užsitikrinusi „Deimantinės lygos“ nugalėtojos titulą.