Po pralaimėjimo savaitės pradžioje atsitiesė Madrido „Real“ (2/2) klubas, kuris namuose 72:56 (25:10, 14:20, 15:14, 18:12) nugalėjo be pergalių liekančią Belgrado „Crvena Zvezda“ (0/4) ekipą.

Rungtynių pradžioje atrodė, kad Chuso Mateo auklėtiniai viską išspręs labai greitai. Po Vincento Poirier dvitaškio ekipas jau skyrė dviženklis skirtumas (18:7), kurį „Real“ iki kėlinio pabaigos dar ir padidino – 25:10.

Pranašumas antrojo kėlinio pradžioje šoktelėjo iki 18 taškų (31:13), tačiau po svečių gretose debiutavusio Luca Vildozos tritaškio skirtumas sumažėjo iki 10 taškų – 25:35.

Komandos per likusį laiką apsikeitė rezultatyviais išpuoliais ir po dviejų ketvirčių „Real“ turėjo vienženklį pranašumą – 39:30. Po pertraukos Belgrado ekipai buvo pavykę priartėti iki 2 taškų (42:44), tačiau atkarpą „Real“ laimėjo 10:0 ir vėl atitrūko – 54:42. Ketvirčio pabaigoje dar vienu sėkmingu epizodu pasižymėjo L.Vildoza – 44:54.

Lemiamo kėlinio metu Madrido ekipos puolimas strigo ir po Benjamino Bentilo tritaškio komandas skyrė 7 taškai – 50:57. Belgrado ekipa dar labiau priartėjo po H.Martino dvitaškio (54:59), tačiau dviem gerais epizodais atsakė Walteris Tavaresas – 64:54. Madridiečiai pergalės iš rankų neišleido ir laimėjo 72:56.

L.Vildoza pirmajame mače aikštėje praleido 17 minučių, pelnė 10 taškų (2/7 dvit., 2/6 trit., 0/3 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 1 naudingumo balą.

„Real“: Džananas Musa 13 (4 atk. kam.), Gabrielis Deckas 12 (8 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 11, Walteris Tavaresas 10 (6 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Benjaminas Bentilas 17 (5 atk. kam.), Luca Vildoza 10 (4/13 metimai), Hassanas Martinas ir Ognjenas Dobričius (1/8 trit.) po 8.