Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kažkaip pačių mokslininkų tekstuose nelabai tų keiksmažodžių randasi, ir kur tas jų intelektas
Jo sukštas intelektas ypač rusų,jie susikalba vien matais,gal dėl to,kad aukštas intelektas.
Na taip, siųskime visus ant trijų raidžių, ir būsime inteligencijos aukštumosse. Absurdas kažkoks. Gerai, kad paminėjo ir kitą nuomonių pusę. Gal dar nesieks keikimosi įteisinti kaip gyvenimo normos
Na taip, siųskime visus ant trijų raidžių, ir būsime inteligencijos aukštumosse. Absurdas kažkoks. Gerai, kad paminėjo ir kitą nuomonių pusę. Gal dar nesieks keikimosi įteisinti kaip gyvenimo normos
- Keiksmažodžių vartojimas priklauso nuo socialinės terpės. Paprastai keiksmažodžius gausiausiai vartoja žemo išsilavinimo, prasčiausio socialinio sluoksnio asmenys, bei visuomenės atliekos.Be to, keiksmažodžiai dažniau skamba vyriškose kompanijose, o mišriose ar moteriškose jų privengiama. Oficialiojoje, intelektualinėje kalboje keiksmažodžiai laikomi tabu. Viešojoje erdvėje keiksmažodžių vartojimui taikoma cenzūra.
- Vikipedija *
@Citata Jei zmogus isreiskia taip savo jasmus?noreciau isgirst,kad jei kokia plyta ant kojos nukristu,koks pirmasis zodis jusu butu?nesmerkiu ne vieno,nori keikiesi,nori nesikeiki,kiekvieno pasirinkimas
Keiksmažodis – žodis (paprastai daiktavardis, būdvardis, jaustukas, veiksmažodis), kuris suprantamas kaip įžeidimas, grubumas, vulgarumas.

Dauguma keiksmažodžių siejasi su lytiniais organais, lytiniais santykiais, išmatomis ar kitais tabu. Jie yra nekultūringo žodyno dalis, naudojami kaip įterpiniai.

Keiksmažodžiai vartojami skirtingais tikslais:

įžeisti, pažeminti žmogų
kaip neigiamų emocijų jaustukas
kaip neigiamą atspalvį kokiam nors elgesiui suteikiantis žodis
kaip vaizdingo pasakymo dalis nekultūringoje kalboje
kaip stilistinė priemonė grožinėje literatūroje ar meniniuose filmuose perduodant tam tikrų žemiausių visuomenės socialinių sluoksnių ar grupių specifiką.
- Vikipedija *
Keiksmažodis vien tai jau nemalonų jausmą sukeliantis garsas,tai ne muzikinis garsas iš žmogaus burnos ,tai ne šypsena išreikšta ironiškai,gal veiksmingesnis atsakas savo nepageidaujamam pojūčiui keblioje situacijoje.
Turbūt kūrybingumo nereikia ,keiktis, kaip nevykėliui
kiek daugiau pranašingesni tie ,kurie moka išeiti iš pačios kebliausios padėties įtūžio ,ar pykčio paveikti ,greitai sugebantys savo žodžiais ar garsais nusiraminti mokantys savo aštrias emocijas reikšti ,neižeidžiant aplinkinių žmonių.
Ar ne tie išmintingesni ir kūrybingesni ,turintys labai daug išeičių tokiems nepatogiems atvejams.
Ar be "smegenų"šitą veiksmą atlikti lengviau ?
Visiška netiesa! Tai yra pavyzdys antimokslinio straipsnio. Kazkam pasirode, kad blogas dalykas yra geras?! Blogiu gėrio niekada nesukursi - dar niekam pasaulyje to nepavyko. Ne visais "mokslo šarlatanais" galima tikėti...
Kaip ir aišku kaip ir
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų