Kazanėje (Rusija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m ilgio) baseine gerais rezultatais toliau džiugina Lietuvos rinktinės lydere tapusi 19-metė Kotryna Teterevkova.

Moterų 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje K.Teterevkova finišavo per 2 min. 1.05 sek. ir užtikrintai pateko į finalą. Tai buvo 5-as lietuvės plaukimas šiame čempionate. Visuose plaukimuose ji gerino karjeros rekordus, o 200 m plaukime krūtine ji gerina ir Lietuvos rekordus.

Bendroje pusfinalio įskaitoje K.Teterevkova buvo 5-a. Ją aplenkė rusės Jevgenija Čikunova (2:18.08) ir Marija Temnikova (2:19.20), čekė Kristyna Horska (2:20.04) ir italė Francesca Fangio (2:20.09).

Moterų 200 m plaukimo krūtine finalas prasidės penktadienį 18.38 val. Lietuvos laiku.

Ketvirtadienį ryte atrankoje K.Teterevkova finišavo per 2 min. 21.81 sek., užėmė 4-ą vietą bendroje įskaitoje ir pagerino Lietuvos rekordą (2 min. 22.21 sek.). Ankstesnis pasiekimas nuo 2017 m. priklausė Rūtai Meilutytei.

Sportas.lt primena, kad K.Teterevkova čempionatą pradėjo nuo 100 m plaukimo krūtine rungties. Joje lietuvė 3 kartus iš eilės gerino karjeros rekordą ir finale finišavo 5-a.