0

Trečiąją nesėkmę Eurolygos D grupėje patyrė Stambulo „Galatasaray“ (2 ir 3) ekipa, kurios garbę gina Darius Songaila, namuose 66:70 (19:19, 10:25, 19:17, 18:9) nusileidusi pirmąjį ratą be pralaimėjimų baigusiai Barselonos „Regal Barcelona“ (5 ir 0) komandai.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 minutes svečiai dar pirmavo 64:52, bet turkai laimėjo 5 minučių atkarpą 8:0 ir atkūrė intrigą - 60:64. Likus rungtyniauti 46 sekundes L.Andričiaus dvitaškis su pražanga dar labiau priartino Stambulo klubą (65:68), tačiau paskutines sekundes tiksliau sužaidė ispanai, kurie ir šventė pergalę.

D.Songaila per 9 žaidimo minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, sykį suklydo, gavo 2 blokus, 2 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Lukša Andričius įmetė 17 taškų, Joshua Shippas - 9, Endersas Arslanas ir Jamontas Lucasas pridėjo po 8 taškus.

Nugalėtojams Erazemas Lorbekas surinko 14 taškų, Juanas Carlosas Navarro - 12 (2/6 tritaškiai), Pete'as Mickealas - 10 taškų.