24
Domantas Sabonis (nuotr. SCANPIX)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nelengvą pergalę šiąnakt pasiekė Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (13/8) klubas. Lietuvis prie komandos triumfo, kaip įprasta, prisidėjo itin naudingu žaidimu.

24

Indianos ekipa išvykoje 109:104 (26:26, 35:28, 20:23, 28:27) palaužė Fynikso „Suns“ (4/16) krepšininkus.

Antrajame kėlinyje ant parketo pasirodęs D. Sabonis vien per ketvirtį pelnė 10 taškų ir padėjo savo ekipai pirmauti 7 taškų pranašumu (61:54).

Trečiajame kėlinyje į aikštelę sugrįžęs lietuvis netrukus surinko ir dvigubą dublį.

Savo pasirodymą D. Sabonis baigė su įspūdingais rodikliais: per 23 minutes jis pelnė 21 tašką (7/14 dvitaškių, 7/8 baudų metimų) ir atkovojo 16 kamuolių.

„Pacers” pergalę garantavo rungtynių pabaigoje Bojano Bogdanovičiaus pataikytas tritaškis, o vėliau du tikslius baudų metimus pridėjo Darrenas Collisonas.

„Pacers“: Dougas McDermottas (5/7 tritaškių) ir Domantas Sabonis (16 atk. kam.) po 21, Mylesas Turneris 16 (13 atk. kam., 5 blokai), Bojanas Bogdanovičius 15 (5 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 13 (6 atk. kam.), Darrenas Collisonas 11 (5 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Suns“: T.J.Warrenas 25 (7 atk. kam.), Devinas Bookeris 20 (3/9 tritaškių, 8 rez. perd.), DeAndre Aytonas 18 (12 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 12.