Trečią nesėkmę iš eilės Eurolygoje fiksavo Vitorijos „Baskonia“ (11-8) komanda su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu. Baskai šį kartą svečiuose 65:83 (17:29, 19:18, 14:20, 15:16) neatsilaikė prieš Belgrado „Partizan“ (9-10) krepšininkus.

T.Sedekerskis per 28 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 9 atšokusius, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

R.Giedraitis žaidė 16 minučių, per kurias pasižymėjo 4 taškais (1/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis ir 3 naudingumo balais.

Serbai į priekį šovė jau susitikimo pradžioje. Pirmajame kėlinyje pastarieji atsiplėšė ir susikrovė net 15 taškų persvarą (12:27).

Po tokio smūgio svečiams sunkiai sekėsi atsigauti. Antrajame kėlinyje skirtumas dar labiau išaugo ir pasiekė 19 taškų ribą (26:45).

Po didžiosios pertraukos, ketvirtajame kėlinyje, buvo fiksuotas didžiausias baskų deficitas rungtynėse – 21 taškas (59:80).

Užtikrintai rungtynes kontroliavę Belgrado krepšininkai šventė triuškinančią pergalę – 65:83.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 16 (2/7 dvit., 4/9 trit.), Maikas Kotsaras ir Stevenas Enochas po 9, Dariusas Thompsonas 8, Tadas Sedekerskis 7 (9 atk. kam.), Danielis Diezas 6.

„Partizan“: Urošas Trifunovičius 15 (2/3 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), Ioannis Papapetrou 13 (6 rez. perd.), Kevinas Punteris 12, Mathiasas Lessortas 11, Dante Exumas ir Yamas Madaras po 10.