Dar du įvarčius Danijos futbolo čempionato XXVI turo rungtynėse įmušė Lukas Spalvis, o puolėjo Olborgo "Aalborg BK" klubas sekmadienį namuose 2:0 (2:0) nugalėjo "Broendby IF" vienuolikę.

Devyniolikmetis lietuvis savo penktąjį bei šeštąjį įvarčius šiose pirmenybėse įmušė 33-čią bei 37-ą minutę, o 70-ą minutę vietą aikštėje užleido Andersui Jacobsenui.

Iškovoję keturioliktą pergalę "Aalborg BK" futbolininkai su 49 taškais tebepirmauja dvylikos komandų turnyre, o "Broendby IF" ekipa su 39 taškais užima ketvirtąją vietą.

Vienuoliktojoje pozicijoje esantis vartininko Emilijaus Zubo "Viborg FF" (27 tšk.) klubas, kurį treniruoja Aurelijus Skarbalius, šio tuo mačą svečiuose 1:3 (0:2) pralaimėjo aštuntąją vietą užimantiems "Randers" (32 taškai) futbolininkams.

Lietuvis vartininkas mačui nebuvo registruotas, o vieno įvarčio autoriumi į savuosius vartus tapo Thomas Dalgaardas (6 min.). Vienintelį įvartį į nugalėtojų vartus įmušė Wiltonas Figueiredo (90 min.).

Įvarčiais prie aikštės šeimininkų pergalės prisidėjo Ronnie'is Schwartzas (24 min.) ir Nicolai'us Brockas-Madsenas (86 min.).