Puikią pergalę Kroatijos futbolo čempionate pasiekė Valdo Dambrausko treniruojama ir Pauliaus Golubicko atstovaujama „HNK Gorica“ komanda, kuri namuose 4:1 įveikė lygos lyderę „Osijek“ ekipą.

Į priekį „HNK Gorica“ išsiveržė jau 13-ąją minutę, kai įvartį pelnė puolėjas Mataras Dieye. 49-ąją minutę rezultatą išlygino Ramonas Mierezas.

Bet tada „HNK Gorica“ pelnė dar tris įvarčius. Anthony Kalikas pasižymėjo dubliu (54 ir 65 min.), o mačo pabaigoje įvartį pelnė ir Josipas Mitrovičius.

Paulius Golubickas į aikštė žengė 85-ąją minutę.

„HNK Gorica“ rikiuojasi trečioje lentelės vietoje, o Osijek“ su 30 taškų yra pirmi.