Dambrauskas su „Ludogorec“ iškovojo Bulgarijos supertaurę

Bulgarijos nacionaliniame stadione buvo pažymėta naujojo Bulgarijos futbolo sezono pradžia. Buvo sužaistos Bulgarijos supertaurės rungtynės.

Dėl pirmojo sezono trofėjaus susirėmė Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas ir amžinas jų varžovas – Sofijos CSKA.

Lietuvio, kurio trenerių štabe yra Marius Skinderis, auklėtiniai sugebėjo pasiekti triuškinančią pergalę rezultatu 4:0.

Šiose rungtynėse puikiai dirbo ne tik „Ludogorec“ puolimas, bet ir gynyba. CSKA per visas rungtynes neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą

Tuo metu „Ludogorec“ į varžovų vartus pataikė 7 kartus ir pelnė 4 įvarčius – po du kiekviename kėlinyje.

Pirmasis įvartį 29 minutę pelnė Alexas Santana, o prieš pertrauką pasižymėjo Dominikas Yankovas.

Antro kėlinio pradžioje pasižymėti sugebėjo puolėjas Pieros Sotiriou, o paskutinį tašką 84 minutę padėjo Mavis Tchibota.

Reikia paminėti ir tai, kad jau per pridėtą laiką CSKA gavo raudoną kortelę.