Šiaulių „Šiauliai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“. Saulės miesto komanda išvykoje nuliūdino Alytaus „Dainavos“ sirgalius įveikdami varžovus minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Po pergalės šiauliečiai turnyro lentelėje dar labiau atritrūko nuo Dzūkijos klubo bei pasivijo šeštoje vietoje esančią Gargždų „Bangą“.

Nors pirmajame kėlinyje vyravo atviras, atakuojantis futbolas, tačiau ekipoms pavojingų momentų sukurti nesisekė. Atakoms trūko tikslumo ir paskutinio perdavimo. Todėl gana dažnai futbolininkai bandė laimę smūgiais iš toli, kurie tikslo nepasiekė.

Tik prieš pat pertrauką aikštės šeimininkai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, kai perdavimu iš aikštės gilumos vienas prieš vartus buvo išvestas Kęstutis Balčiūnas, tačiau puolėjas paskubėjo ir pabandė pirmu lietimu maždaug iš 12 metrų pasiųsti kamuolį į tinklą, tačiau pažeme smūgiuotas kamuolys į vartų stačiakampį nepataikė.

Antroje dvikovos dalyje ėmė ryškėti „Šiaulių“ pranašumas, kurių gretose išsiskyrė Arminas Vaskela. Būtent po jo reido kairiuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę Domagojaus Verajos smūgis sudrebino vartų skersinį 57-ąją minutę.

Po penkių minučių jau pats A.Vaskela baudos smūgiu į artimą vartų kampą patikrino Donato Mikučiono budrumą. „Dainavos“ vartininkas šuoliu nukreipė kamuolį į kampinį. Tuo gaisras prie aikštės šeimininkų vartų nesibaigė ir nesugebėjusius tinkamai išsirikiuoti gynyboje alytiškius dar kartą išgelbėjo vartų skersinis po tolimo R.Gedmino smūgio.

Įvartis brendo ir po dar vienos grubios gynėjų klaidos 65-ąją minutę „Šiauliai“ išsiveržė į priekį. Po sumaišties vartininko aikštelėje net du alytiškiai nesugebėjo išsmūgiuoti kamuolio iš pavojingos zonos. Pirmasis prie jo atsidūrė vos prieš tris minutes aikštėje pasirodęs Tomas Birškys ir šaltakraujiškai smūgiu į tolimą vartų kampą iš kelių metrų D.Mikučioniui nepaliko jokių šansų.

77-ąją minutę gerą šiauliečių nuotaiką apkartino R.Gedmino trauma. Saugas iš aikštės buvo išgabentas neštuvais ir dar nesibaigus dvikovai skubiai išgabentas į ligoninę.

„Dainavos“ pastangos iškovoti bent tašką buvo nesėkmingos. 82-ąją minutę Darius Cibulskas neišnaudojo puikios progos išlyginti rezultatą. Po Tito Vitukyno reido dešiniuoju kraštu labai stiprus be priežiūros paliko saugo smūgis buvo netikslus.

Per likusį laiką surengti lemiamo „Šiaulių“ vartų šturmo alytiškiams nepavyko.

Alytaus „Dainava“ – Šiaulių „Šiauliai“ 0:1 (0:0).

„Dainava“: D.Mikučionis, A.Mikaitis, N.Kavaliauskas, D.Padaigis, D.Gunevičius, N.Bartkevičius, T.Vitukynas, D.Cibulskas, L.Sendžikas (74 min. P.Gavėnas), M.Strauka, K.Balčiūnas.

„Šiauliai“: P.Pocius, M.Fridrikas, E.Pšelenskis, R.Gedminas (77 min. D.Jankauskas), T.Eliošius, K.Gusočenko, M.Vorobjovas, A.Vaskela, L.Mušnikovas, N.Tokičius (83 min. D.Medžiaušis), D.Veraja (62 min. T.Birškys).

Įvarčiai: T.Birškys (65).

Geltonos kortelės: A.Mikaitis (77); E.Pšelenskis (49), M.Vorobjovas (58).

Rungtynių teisėjai: V.Vasiliauskas, J.Lukjančukas, G.Kuzavas. „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. Tauragės "Tauras" 21 1 1 19 13:64 4

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: N.Valskis („Sūduva“) – 17 įvarčių, E.Razulis („Atlantas“) – 15, K.Bilinskis („Žalgiris“) –14, A.Staponka („Banga“) – 10, G.Alaverdašvili („Šiauliai“) ir A.Buinickij („Ekranas“) – po 9.