20-ąjį įvartį 55-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei 32-ąjį rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas ketvirtadienį svečiuose po baudinių serijos 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Tampos "Lightning" ledo ritulininkams.

Pirmąjį mačo įvartį po 28 metų puolėjo D. Zubraus perdavimo pelnė Aleksandras Siominas (9:07).

Antrajame kėlinyje arenos šeimininkų puolėjas Vincentas Lecavalier`as (22:44 ir 27:05) pasižymėjo dviem taikliais metimais, o rungtynių rezultatą lietuvis išlygino pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje (59:45).

Baudinių serijoje pergalingą įvartį nugalėtojams pelnė Martinas St. Louisas.

D. Zubrus per 20 su puse žaidimo minutės ketvirtadienį tris kartus metė į "Lightning" vartus ir blokavo vieną varžovo metimą.

Be 20 įvarčių ir 32 rezultatyvių perdavimu, šio sezono NHL pirmenybėse lietuvis surinko 50 baudos minučių.

Vašingtono "Capitals" ledo ritulininkai su 55 taškais tarp penkiolikos Rytų konferencijos klubų užima tryliktąją vietą, o Tampos "Lightning" (68 tšk.) klubas Rytuose yra šeštas.