Vokietijoje pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) organizuotose pasaulio profesionalų lygos "Super Grand Prix" standartinių šokių taurės varžybose antrąją vietą užėmė Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė.

Trenerių Jūratės ir Česlovo Norvaišų globojami Kauno "Sūkurio" šokėjai finale surinko 200 taškų ir vos 10 taškų nusileido nugalėtoja tapusiai Vokietijos porai - Benedetto Ferruggiai ir Claudiai Koehler.

Trečiojoje pozicijoje su 189 taškais liko rusai Jevgenijus Mošeninas ir Anna Oksengojt.

Iš viso šiose varžybose dalyvavo 21 pora iš vienuolikos šalių.

Ten pat vykusiose Lotynų Amerikos sportinių šokių "Super Grand Prix" varžybose Valerijaus Osadčenko ir Sandros Kniazevičiūtės duetas pateko į finalą ir su 160 taškų liko šeštas.

Nugalėjo Danijos šokėjai Martino Zanibellato bei Michelle Abildtrup (200 tšk.), aplenkę prizininkais tapusius rusus Andrejų Zaicevą ir Jelizavetą Čerevičnąją (190 tšk.) bei Vokietijos porą Lucą Sergiu ir Marią Arces (180 tšk.).