D. Maradona: su L. Messi „Bayern“ klubas būtų nesustabdomas

Argentinos futbolo legenda Diego Armando Maradona įsitikinęs, kad Miuncheno "Bayern" klubas būtų nesustabdomas, jeigu įsigytų Lionelį Messį.

Antradienį vakare bavarai užsitikrino jau 24-ąjį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių titulą. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 3 - 1 nugalėjo "Mainz" futbolininkus, o nuo artimiausių persekiotojų komandą skiria 25 taškai.

Šį sezoną "Bayern" klubas be "Bundesliga" čempionų titulo jau iškovojo supertaurę ir tapo geriausiu pasaulio klubu. Per mažiau nei du sezonus komanda į viršų kėlė šešis trofėjus, be to, šį sezoną tęsia kovą dėl UEFA Čempionų lygos bei Vokietijos taurės.

Tuo tarpu apie "Bayern" klubą paklaustas D.Maradona atsakė, jog komanda taptų nesustabdoma, jeigu sugebėtų į "Allianz" prisivilioti keturiskart "Auksinio kamuolio" laimėtoją L.Messį.

"Lewandowski ir Messi? Tuomet visi kiti žaistų dėl antros vietos. Visuose turnyruose", - tikino argentinietis.