34-ą pergalę Rusijos ledo ritulio superlygos 56-ojo turo rungtynėse iškovojo bei į penktąją vietą dvidešimties ekipų turnyre pakilo Dariaus Kasparaičio Sankt Peterburgo ASK klubas.

Ketvirtadienį svečiuose Sankt Peterburgo ledo ritulininkai, kurie pirmą kartą klubo istorijoje šalies pirmenybėse surinko 100 taškų, svečiuose 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo šešioliktojoje pozicijoje esančius Chabarovsko „Amur“ (68 tšk.) ledo ritulininkus.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Niujorko „Rangers“ klubui priklausantis lietuvis šių rungtynių antrojo kėlinio pabaigoje (39:31) gavo dvi baudos minutes.

Per 32 mačus Sankt Peterburgo komandoje D. Kasparaitis savo klubui pelnė 1 įvartį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 80 baudos minučių.

ASK vartininkas Markas Lamontas penktą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Rusijos ledo ritulio superlygoje pirmauja Ufos „Salavat Julajev“ (119 tšk.) klubas, užsitikrinęs pirmąją vietą reguliariajame sezone.

Antrąją vietą užima Magnitogorsko „Metalurg“ (113 tšk.) komanda, trečiojoje pozicijoje - Maskvos CSKA (103 taškai) ledo ritulininkai.