Iš 33-ejų metų Anglijos rinktinės ir Los Andželo „Galaxy“ klubo saugo Davido Beckhamo ir kitų geriausių JAV Didžiosios futbolo lygos (MLS) žaidėjų suformuota komanda vakar Toronto mieste vykusiame draugiškame susitikime 3:2 palaužė „Premier“ lygoje rungtyniaujančią „West Ham United“ vienuolikę.

Po rungtynių Davidas Beckhamas tikino, kad ši iškovota pergalė tik dar kartą įrodo, kad MLS čempionato lygis yra labai aukštas:

„Norėjome visiems parodyti, kad galime žaisti kartu, o nesame tik iš atskirų žaidėjų suburtas kolektyvas. Buvome vieninga komanda, tad tai buvo tikrai puikus pasirodymas.“

„Bet kuris futbolo žaidėjas atsiduoda visoms rungtynėms, kurias tik žaidžia. Ir kiekvienas siekia tik nugalėti. Mes sakėme, kad į šią dvikovą žiūrėjome rimtai ir pelnytai laimėjome“ - neskubėjo nuvertinti draugiškų varžybų svarbos anglas.

MLS žvaigždėms tai buvo jau 5 pergalė iš eilės. Iš JAV futbolo lygos geriausių žaidėjų sudarytos rinktinės taip niekam dar ir nėra pavykę įveikti.

20 tūkstančių 844 žiūrovų akivaizdoje pirmoji į priekį buvo išsiveržusi „West Ham United“ ekipa, kai 26 minutę pasižymėjo Deanas Ashtonas. Tiesa, amerikiečių žvaigždynas į tokį varžovų akibrokštą labai greitai atsakė taikliais Christiano Gomezo (27 min.) ir Cuauhtemoco Blanco (43 min.) spyriais.

Anglijos klubas anksčiau laiko nekėlė baltos vėliavos ir po dar vieno Deano Ashtono įvarčio (67 min.) išlygino rezultatą. Vis tik paskutinis žodis priklausė MLS atstovams, kurie 70 minutę po sėkmingai Dwayne'o De Rosario realizuoto 11 metrų baudinio ir išplėšė pergalę.