Trečiąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Los Andželo „Clippers“ krepšininkai, kurie namuose po pratęsimo 101:97 (32:26, 19:19, 18:19, 18:23, 14:10) palaužė Memfio „Grizzlies“ ekipą.

Serijoje iki keturių pergalių Los Andželo ekipa pirmauja 3:1.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 35 sekundes Rudy Gay'us metimu iš vidutinio nuotolio išlygino rezultatą (85:85), tačiau Chrisas Paulas netrukus atstatė dviejų taškų aikštės šeimininkų pranašumą - 87:85. Prie baudų metimo linijos stojęs Zachas Randolphas vėl atstatė pusiausvyrą (87:87), o paskutinei „Clippers“ atakai liko 20 sekundžių. Visgi Ch.Paulas prarado kamuolį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu aikštelėje jau dominavo „Clippers“ klubas, kuris papildomą penkių minučių atkarpą pradėjo spurtu 8:2 ir keik atitrūko - 95:89. Po Mike'o Conley dvitaškio likus žaisti 10 sekundžių komandas vėl teskyrė du taškai (99:97), tačiau Maurice'as Williamsas šaltakraujiškai realizavo abu baudų metimus ir Los Andželo komanda šventė pergalę 101:97.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Blake'as Griffinas, kurio sąskaitoje 30 (dvitaškiai 10/15, baudos 10/17) taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

27 taškus prie pergalės pridėjo Ch.Paulas (9 atk. kam., 7 rez. perd.), 14 - su lūžusia ranka rungtyniaujantis Caronas Butleris.

Svečių gretose pasižymėjo Mike'as Conley (25 tšk., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), R.Gay'us (23 tšk. ir 7 atk. kam.) bei Zachas Randolphas (12 tšk. ir 9 atk. kam.). Penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Memfyj