Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sėkmingai startavo Londono „Chelsea“ ekipa, kuri namuose 3:0 nugalėjo „Crystal Palace“.

Pirmą įvartį „Chelsea“ ekipai 27-ą minutę pelnė Marcosas Alonso, o dar pirmame kėlinyje 40-ą minutę skirtumą padvigubino Christianas Pulisičius.

Galiausiai trečią įvartį „Chelsea“ ekipai 58-ą minutę pelnė Trevohas Chalobahas ir užtikrino šeimininkams pergalę.

„Chelsea“ gerokai daugiau kontroliavo kamuolį (62 proc. prieš 38 proc.) ir atliko kur kas daugiau smūgių į vartų plotą (6 prieš 1).

Kitas rungtynes „Chelsea“ žais rugpjūčio 28-ą dieną prieš „Liverpool“, tuo tarpu „Crystal Palace“ rugpjūčio 21-ą susikaus su staigmeną pirmame ture pateikusia ir „Arsenal“ įveikusia „Brentford“ ekipa.