0

Anglų futbolo klubo Londono „Chelsea“ treneris Carlo Ancelotti savo auklėtinių pralaimėjimą Anglijos čempionate 0:2 „Liverpool“ futbolininkams pavadino teisingu. Jo nuomone, sekmadienį vykusios dvikovos nugalėtojai buvo verti pergalės, rašo goal.com.

Kalbėdamas apie nesėkmės priežastis, „Chelsea“ strategas pabrėžė, kad komanda prastai žaidė pirmame kėlinyje, kai savo aikštėje žaidęs „Liverpool“ pelnė abu įvarčius.

C. Ancelotti pridūrė, kad po pertraukos savo auklėtinių žaidimu liko patenkintas. „Tikrai nusipelnėme įmušti įvartį, tačiau to padaryti mums nepavyko“, – teigė jis. Treneris išskyrė puikų varžovų snaiperio Fernando Torreso žaidimą. Du įvarčius pelniusį ispaną jis pavadino fantastišku puolėju.

Nepaisydamas pralaimėjimo „Chelsea“ klubas išsaugojo pirmąją vietą Anglijos čempionato turnyro lentelėje. Komanda surinko 25 taškus per 11 rungtynių. Jai ant kulnų lipa „Machester United“ (23 taškai). „Liverpool“ futbolininkai su 15 taškų žengia devinti.