Anglijos „Premier“ lygos 9-ojo turo rungtynėse šeštadienį pirmenybių lyderiai Londono „Chelsea“ net 7:0 (3:0) įveikė paskutinėje vietoje esančią „Norwich City“.

Kanarėlių bėdos prasidėjo jau 8-ąją rungtynių minutę, kai klastingą smūgį į apatinį kairįjį vartų kampą pasiuntė Masonas Mountas, o į skersinį atsimušęs kamuolys įriedėjo į vartų tinklą.

Dar po 8 minučių kamuolį į vartus nukreipė Callumas Hudsonas-Odoi, taip pasiųsdamas svečius į ankstyvą nokdauną.

42-ąją rungtynių minutę rezultatas tapo triuškinamas 3:0, kai nuostabų perdavimą komandos draugui Reec'ui Jamesui išrašė tas pats Masonas Mountas.

62-ą minutę Maximilianas Jamesas Aaronsas nukreipė kamuolį į savus vartus 5:0.

64-ą rungtynių minutę „Norwich“ padėtis tapo katasrofiška, nes raudoną kortelę užsidirbo „Chelsea“ gynėją Reece'ą Jamesą nuskynęs Benjaminas Gibsonas.

84-ą minutę 11 metrų baudos smūgio stojo atlikti M. Mountas, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas Timas Krulis. Vis gi teisėjas nusprendė, kad baudos smūgis bus pakartotas ir antruoju bandymu M. Mountas pasiuntė kamuolį į vartus.

Šiose rungtynėse M. Mountas pelnė net tris įvarčius, po vieną pridėjo Benas Chillwelas, R. Jamesas ir Callumas Hudsonas-Odoi.

Susitikime Tomaso Tuchelio auklėtiniai vertėsi be brangiausio klubo futbolininko belgo Romelu Lukaku, kuris yra patyręs čiurnos traumą ir nežais artimiausias dvi savaites.