Vašingtono „Wizards“ krepšininkai Indianapolyje nebuvo laimėję septynerius metus – nuo 2007 metų balandžio, tačiau nutraukė šią 12-ikos pralaimėjimų seriją, pergalingai pradėdami NBA Rytų konferencijos pusfinalio seriją.

„Wizards“ įveikė „Pacers“ ekipą 102:96 (28:15, 28:28, 13:19, 33:34) ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 1:0.

Įdomu tai, kad „Wizards“ šių metų atkrintamosiose laimėjo visas ketverias išvykos rungtynes, apskritai pergalių išvykose seriją pratęsdama iki septynių.

„Wizards“ ekipai 25 taškus surinko Bradley Bealas, 22 – Trevoras Ariza (tritaškiai 6/6), 15 – Nene Hilario, 13 – Johnas Wallas, po 12 – Marcinas Gortatas ir Drew Goodenas.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Paulas George‘as (18 tšk.), George’as Hilas (18), Davidas Westas (15), Lance’as Stephensonas (12) bei Luisas Scola (12).

Pagrindinis „Pacers“ vidurio puolėjas Roy‘us Hibbertas per 18 minučių nepelnė nė taško ir neatkovojo nė vieno kamuolio.

„Clippers“ puolimo mašina nesustabdoma

Vakarų konferencijos pusfinalio mače pergalę taip pat iškovojo svečių komanda. Jau per pirmą kėlinį 39 taškus pelnę Los Andželo „Clippers“ krepšininkai Oklahomos „Thunder“ įveikė 122:105 (39:25, 30:27, 35:26, 18:27).

„Clippers“ buvo rezultatyviausia NBA komanda reguliariajame sezone, per rungtynes rinkusi vidutiniškai po 107,9 taško, tačiau atkrintamosiose ši komanda žaidžia dar rezultatyviau – 112,3 taško per rungtynes.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 32 taškus pelnęs Chrisas Paulas. Jis, pataikydamas 8 tritaškius iš 9, pasiekė asmeninį karjeros rekordą. Per visą savo karjerą NBA lygoje gynėjas per rungtynes niekada nebuvo pataikęs daugiau penkių tritaškių. Ch.Paulas taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

23 taškus prie pergalės pridėjo Blake‘as Griffinas, 17 – Jamalas Crawfordas, 12 – J.J.Redickas (dvitaškiai 4/6), 10 – Mattas Barnesas.

„Thunder“ ekipai daugiausiai taškų pelnė Russellas Westbrookas (29), Kevinas Durantas (25) bei Serge’as Ibaka (12).