Čempionų lygoje – skaudūs antausiai „Real“ ir „Bayern“ klubams

Trečiadienį Europos stadionuose buvo žaidžiami likę 3-ojo UEFA Čempionų lygos turo susitikimai. Juose netrūko nei dramos, nei įvarčių, nei netikėtų rezultatų.

Pirmosiose vakaro rungtynėse Maskvoje praėjusio sezono Čempionų lygos vicečempionai „Manchester United“ susitiko su Deivido Šembero CSKA ekipa.

Didžiąją mačo dalį abiems klubams nepavyko pelnyti įvarčių, tačiau „Manchester United“ naujokas Luisas Antonio Valencia 86 minutę pelnė įvartį ir išplėšė pergalę savo komandai. Per tris turus „Man. United“ surinko jau 9 taškus ir viena koja yra kitame varžybų etape.

C grupėje užfiksuota staigmena. Žvaigždžių perpildyta Madrido „Real“ komanda namuose po atkaklios kovos ir įvarčių fiestos 2:3 (0:1) neatsilaikė prieš savo žaidimo tebeieškantį AC „Milaną“. „Realas“ pirmasis išsiveržė į priekį, kai 19 min. kuriozišką įvartį pelnė Raulis, bet 62 min. rezultatą puikiu smūgiu išlygino Andrea Pirlo, o vėliau dar du kartus pasižymėjo 20-metis Alexandre'as Pato, pergalingą įvartį įmušęs88 minutę.

Kiek netikėtą pergalę pasiekė ir Bordo „Girondins“ futbolininkai, kurie savo aikštėje 2:1 (2:1) privertė kapituliuoti Miuncheno „Bayerną“. Vokietijos grando neišgelbėjo ir tai, kad prancūzai įsimušė vieną įvartį į savo vartus ir nerealizavo net dviejų 11 metrų baudinių.

Įspūdingą pergalę Londone iškovojo „Chelsea“ žaidėjai. Jie net 4:0 (1:0) sutraiškė Madrido „Atletico“ vienuolikę.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai:

A grupė:

"Bordeaux" 2-1 "Bayern"

6` [0-1] Michael Ciani (į savo vartus)

29` [1-1] Michael Ciani

40` [2-1] Marc Planus

"Juventus" 1-0 "Maccabi Haifa"

47` [1-0] Giorgio Chiellini

B grupė:

"CSKA" 0-1 "Manchester United"

86` [0-1] Luis Antonio Valencia

"Wolfsburg" 0-0 "Besiktas"

C grupė:

"Zurich" 0-1 "Marseille"

69` [0-1] Gabriel Heinze

"Real" 2-3 "Milan"

19` [1-0] Raul

62` [1-1] Andrea Pirlo

66` [1-2] Alexandre Pato

76` [2-2] Royston Drenthe

88` [2-3] Alexandre Pato

D grupė:

"Chelsea" 4-0 "Atletico"

41` [1-0] Salomon Kalou

52` [2-0] Salomon Kalou

69` [3-0] Frank Lampard

90` [4-0] Luis Amaranto Perea (į savo vartus)

"Porto" 2-1 "APOEL"

21` [0-1] Alvaro Pereira

33` [1-1] Hulk

48` [2-1] Hulk

Turnyrinės A, B, C ir D grupių lentelės po 3 turų:

Siūlome pasižiūrėti „Real“–AC „Milan“, „Girondins“–„Bayern“ ir „Chelsea“–„Atletico“ rungtynių įvarčius: