UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą užfiksuotas labai netikėtas rezultatas. Į tikrą kampą save įspraudė Madrido „Real“ klubas, kuris svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo Donecko „Šachtar“ ekipai.

Ispanų ekipa aktyviau pradėjo rungtynes, o Marco Asensio jau pirmosiomis minutėmis pataikė į virpstą. Sužaidus pusvalandį tas pats futbolininkas dar sykį smūgiavo į vartus, bet šeimininkų vartininkas atrėmė pavojingą smūgį.

Vis dėlto pirmieji įvarčiu mače pasižymėjo šeimininkų komanda, kai 57 minutę kamuolys nukrito tiesiai Dentinho po kojomis ir žaidėjas pelnė įvartį.

Svečiai bandė didinti žaidimo tempą ir lyginti rezultatą, bet 82 minutę rezultatas jau tapo 2:0, kai Manoras Solomonas greitos kontratakos metu tiksliai smūgiavo į apatinį vartų kampą.

Ši pergalė B grupėje įnešė tikros painiavos. Kas pateks į kitą Čempionų lygos etapą paaiškės tik paskutiniame ture. Madrido ekipa dabar priklauso ir nuo varžovų.

Jei „Real“ ir „Šachtar“ po paskutinio turo turės vienodai taškų, tolyn dėl tarpusavio rungtynėse iškovotų pergalių žengs Ukrainos ekipa.

Daug kas priklausys ir nuo Menchengladbacho „Borussia“ rezultatų. „Real“ dabartinėje situacijoje iškyla labai didelė grėsmė nepatekti į antrąjį Čempionų lygos etapą.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kitame ankstyvame antradienio susitikime „Salzburg“ svečiuose 3:1 įveikė Maskvos „Lokomotiv“ komandos futbolininkus.

Pirmame kėlinyje svečiai jau pirmavo dviem įvarčiais, bet šeimininkai 79 minutę iš 11 metrų baudinio rezultatą sušvelnino. Tačiau pergalę Austrijos ekipai užtvirtinto Kevinas Adeyemi, pasižymėjęs 81-ąją mačo minutę.