UEFA Čempionų lygoje dviem rungtynėmis antradienio vakarą prasidėjo ketvirtasis turnyro turas.

Du mačai sužaisti toje pačioje E grupėje.

Pergalę svečiuose iškovojo Londono „Chelsea”, kuri po atkaklios kovos 2:1 palaužė „Rennes” ekipą iš Prancūzijos.

Įvartį svečiai pelnė 22-ąją minutę, kai gražiu smūgiu pasižymėjo Callumas Hudsonas-Odoi. Šeimininkai turėjo šansų išlyginti rezultatą, bet sėkmingai užbaigti smūgių jiems nepavyko.

Po pertraukos vaizdas buvo panašus. „Rennes” atakavo gana pavojingai, bet vis pritrūkdavo lemiamo tikslaus smūgio.

Vis dėlto artėjant susitikimui į pabaigą prancūzams pagaliau pavyko pasižymėti. Po kampinio smūgiu galva 86 min. įvartį pelnė šeimininkų puolėjas Sehriy Guirassy.

Tačiau tai nebuvo pabaiga. Jau per teisėjo pridėtą laiką Timo Wernerio smūgį atlaikė vartininkas, bet kamuolys atšoko aukštai visai šalia vartų linijos, o jį į vartus pakartotiniu smūgiu nukreipė svečių puolėjas Olivier Giroud.

Rungtynės Rusijoje tarp „Krasnodar” ir „Sevilla” klubų klostėsi panašiu situaciju kaip ir prieš tai minėta dvikova.

Svečiai pirmavo, kai jau pačioje mačo pradžioje gražiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Ivanas Rakitičius.

Abi komandos gana pavojingai puolė, bet rezultatas pakito tik 56-ąją minutę, kai po gražios atakos pelnė įvartį šeimininkų puolėjas Macielis Wandersonas.

Galiausiai lemiamą įvartį „Sevilla” pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo puolėjas Muniras El Haddadi.

Abu laimėję klubai užsitikrino vietas kitame turnyro etape.