Čempionų lygos turės naujus nugalėtojus. Dabartiniai taurės savininkai „Liverpool“ antrajame aštuntfinalio mače namuose 2:3 po pratęsimo pralaimėjo Madrido „Atletico" klubui.

Pirmąsias rungtynes Madride „Atletico" buvo laimėję 1:0.

Kiek netikėtai susitikime pirmieji pavojingą ataktą surengė svečiai, kai jau 16 sekundę Diego Costa išvengė nuošalės ir galėjo pavojingai iššokti vienas prieš vartininką, bet ne itin gerai sukontroliavo kamuolį ir smūgis gavosi ne pavojingas.

„Liverpool“, kaip ir tikėtasi, paskui perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir nuolat grasino „Atletico“ vartams, bandydami sukurti atakas. Tačiau svečiai puikiai gynėsi.

Roberto Firmino atsidūrė atakos smaigalyje kėliniui artėjant prie pabaigos, bet tinkamai atlikti smūgio jam nepavyko. Vis dėlto dar prieš pertrauką „Liverpool“ pavyko pralaužti „Atletico“ gynybą, kai 43 minutę puikiu smūgiu galva pasižymėjo Georginio Wijnaldumas.

Į aikštę antrajame kėlinyje „Liverpool“ išbėgo dar labiau motyvuoti ir užgulė „Atletico“ vartus, bet ne sykį savo komandą gelbėjo ispanų vartininkas Janas Oblakas.

Svečiai bandė savo įvartį pasiekti greitomis atakomis.

„Atletico“ vartų sargas netrukus atrėmė pavojingą Roberto Firmino smūgį, o Andrew Roberstonas 66 minutę smūgiuodamas galvą pataikė į skersinį. Dar vieną progą turėjo Sadio Mane, kurio smūgis per save likus penkioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos skriejo virš vartų.

87 minutę progą turėjo ir Mohamedas Salah, bet ir jo smūgis tikslo nepasiekė. Pagrindinis laikas baigėsi 1:0 tad komandos žaidė pratęsimą.

Bet jau vos jam prasidėjus „Liverpool“ pelnė antrąjį įvartį – R.Firmino smūgiavo galva, kamuolys pataikė į virpstą, bet atšoko jam pačiam tiesiai po kojomis ir šįkart antru bandymu brazilas nepramušė pro šalį.

Kai atrodė, kad šeimininkai galutinai perlauš varžovus, „Atletico“ pelnė lemiamą įvartį – 97 minutę vartininkas Adrianas neužtikrintai išmušė kamuolį, Joao Felixas su juo kiek pabėgėjo, perdavė Marcosui Llorente,o šis puikiu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė įvartį.

Vos po aštuonių minučių tas pats M.Llorente vėl smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pelnė ir antrąjį svečių įvartį. Tai galutinai nulėmė mačo baigtį, nes šeimininkams tada jau reikėjo mušti dukart.

Anglijos komanda dar bandė gelbėtis, bet jiems tas sekėsi sunkiai, o pačioje pabaigoje Alvaro Morata dar pridėjo ir trečią „Atletico“ įvartį.