0

Trečiadienį vėlai vakare sužaistose UEFA Čempionų lygos atsakomosiose ketvirtfinalių rungtynėse staigmenų neįvyko ir į pusfinalius pateko Londono „Chelsea“ bei Madrido „Real“.

Savo žiūrovų akivaizdoje „Chelsea“ futbolininkai 2-1 įveikė Lisabonos „Benfica“ ir bendru rezultatu 3-1 pateko į pusfinalį.

Po 21 minutės lygaus žaidimo savo baudos aikštelėje prieš „Chelsea“ saugą Ashley Cole prasižengė „Benfica“ gynėjas ir rungtynių arbitras nė sekundės nedvejojęs skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo saugas Frankas Lampardas.

Prieš pat pertrauką po grubios pražangos antrą geltoną kortelę prieš save išvydo „Benfica“ gynėjas Maxi Pereira ir paliko savo komandą dešimtyje. Nepaisant to, antroje rungtynių pusėje geriau žaidė portugalai.

85 minutę trumpam intrigą tiksliu smūgiu galva buvo gražinęs „Benfica“ gynėjas Javi Garcia, tačiau per pridėtą laiką Londono ekipos saugas Raulis Meireles tiksliu smūgiu padėjo galutinį tašką ir garantavo „Chelsea“ kelialapį į Čempionų lygos pusfinalį, kuriame anglai susikaus su „Barcelona“. Pirmosios tarpusavio rungtynės bus žaidžiamos Londone.

Kitame mače Madrido „Real“ 5-2 sutriuškino Nikosijos APOEL. Bendras rezultatas: 8-2 ispanų naudai.

Aikštės šeimininkus 26 pirmojo kėlinio minutę į priekį išvedė saugas Cristianas Ronaldo, o dar po dešimt minučių persvarą padvigubino Kaka.

67 mačo minutę APOEL saugas Gustavo Manduca į atsipalaidavusių „Real“ futbolininkų vartus įmušė garbės įvartį, tačiau jau po aštuonių minučių C.Ronaldo atstatė aikštės šeimininkų pranašumą.

Netrukus APOEL puolėjas Estebanas Solari nuo vienuolikos metrų atžymos sušvelnino rezultatą, tačiau vos po dviejų minučių „Real“ saugas Angelo Di Maria pelnė 5-ąjį ispanų klubo įvartį.

Ispanijos sostinės klubas pusfinalyje susikaus su Miuncheno „Bayern“ ekipa. Pirmasis mačas įvyks Madride.

Pusfinaliai bus žaidžiami balandžio 17-18 ir 24-25 dienomis.

Pusfinalių poros:

Madrido „Real“ - Miuncheno „Bayern“

Londono „Chelsea“ - „Barcelona“

Rezultatai:

Londono „Chelsea“ 2-1 Lisabonos „Benfica“ (bendras rezultatas: 3-1)

21' [1-0] F.Lampardas (iš 11 m. baudinio)85' [1-1] C.Garcia90+1' [2-1] R.Meireles40 minutę iš aikštės pašalintas „Benfica“ gynėjas Maxi Pereira.

Madrido „Real“ 5-2 Nikosijos APOEL (bendras rezultatas: 8-1)

26' [1-0] C.Ronaldo36' [2-0] Kaka67' [2-1] G.Manduca75' [3-1] C.Ronaldo80' [4-1] Callejon82' [4-2] E.Solari (iš 11 m. baudinio)84' [5-2] A.Di Maria