Čekijos futbolo čempionato mače tarp Prahos Sparta ir Slovacko ekipų komandos nutarė plojimais išreikšti palaikymą ukrainiečiams kare prieš į jų tėvynę įsiveržusius rusus.

Vis dėlto vienas žaidėjas tuo metu demonstratyviai laikė rankas už rankų – tai buvo „Slovacko“ klubui atstovaujantis futbolininkas iš Rusijos Vladislavas Levinas (nuotraukoje nr. 8).

Maža, to, futbolininkas dar ir „atsivežė“ įvartį, kai esant rezultatui 1:1 paslydo aikštėje, o tuo pasinaudojęs varžovas pabėgo vienas prieš vartininką ir įmušė įvartį.

Nepatenkintas futbolininko žaidimu ekipos treneris 59-ąją minutę jį pakeitė ir rusas aikštėje antrajame kėlinyje nepasirodė.

„Tai didelė klaida, nuo kurios nukentėjo visa komanda“, – po rungtynių sakė „Slovacko“ treneris.

Galiausiai „Slovacko“ dar sušvelnino rezultatą, tačiau pergale įmušę dar dukart vis vien šventė Sparta“ (3:1).