Anglijos „Premier“ lygoje pergalę įsirašė „Manchester United“ klubas, kuris išvykoje 2:1 (2:1) įveikė Londono „Everton“.

Tai buvo trečia „Man Utd“ pergalė, leidusi bent kuriam laikui pakilti į 13-ąją turnyro lentelės poziciją. „Everton“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir kol kas lieka 5-oje pozicijoje.

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 19-ąją minutę pasižymėjo Bernardas.

Vis tik Mančesterio futbolininkai netrukus jau buvo priekyje – 25 ir 32 minutėmis įvarčius mušė Bruno Fernandesas.

Rungtynėse tašką padėjo jau per pridėtą antro kėlinio laiką tiksliai smūgiavęs Edisonas Cavani (90+4 min.). Jam tai buvo pirmasis įvartis „Premier“ lygoje, vilkint „raudonųjų velnių“ marškinėlius.