Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš sekmadienio į pirmadienį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Buvusi Jono Valančiūno komanda Toronto „Raptors“ (46-18) išvykoje po pratęsimo 107:112 (19:24, 26:24, 33:25, 22:27, 7:12) pralaimėjo Detroito „Pistons“ (31-31).

Nugalėtojus į priekį vedęs Blake‘as Griffinas per 42 minutes pelnė 27 taškus (7/13 dvit., 2/8 trit., 7/10 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 14naudingumo balų.

Tuo metu „Raptors“ gretose rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Kyle‘as Lowry pelnė 35 taškus (5/10 dvit., 6/14 trit., 7/9 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiame mače „Raptors“ vertėsi be poilsio gavusio komandos lyderio Kawhi Leonardo.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 27 (7 atk. kam.), Reggie Jacksonas ir Luke’as Kennardas (5 rez. perd.) po 19, Andre Drummondas 15 (17 atk. kam., 20 naud. bal.), Wayne’as Ellingtonas 11, Ishmaelis Smithas 9 (8 rez. perd.).

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 35 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Pascalis Siakamas 21 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Marcas Gasolis (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Og Anunoby (6 atk. kam.) po 13, Normanas Powellis 11 (5 atk. kam.).