Jau spalio 12-ąją Kauno „Žalgiris“ rungtynėmis su Viktorijos „Baskonia“ pradės savo kelią Eurolygoje, o šįvakar, šeštadienį, būsimi kauniečių varžovai vietiniame fronte iškovojo įtikinamą pergalę. Rezultatu 99:76 (22:21, 19:19, 32:17, 26:19) buvo nugalėta Zaragozos „Tecnyconta“ ekipa.

Iki ilgosios pertraukos rungtynės vyko taškas į tašką, po dviejų kėlinių „Baskonia“ turėjo vos vieno taško persvarą (41:40).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai įrodė savo pranašumą ir kėlinį laimėjo 15 taškų skirtumu (73:57).

Ketvirtą kėlinį „Baskonia“ vėl pradėjo aktyviau ir dar padidino savo pranašumą. Jį šeimininkai laimėjo 7 taškais ir šventė pergalę rezultatu 99:76.