Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien ir toliau žaidžiamos XXIII turo rungtynės. Brėmeno „Werder“ klubas šiame ture vyko į Miuncheną ir iš ten grįžo sutriuškintas, nes „Bayern“ savoje aikštėje juos įveikė rezultatu 6-1.

„Bayern“ klubas nuo pat pirmos minutės turėjo kamuolio kontrolę ir neskubėdamas kūrė pozicines atakas.

25 minutę „Bayern“ išsiveržė į priekį. Po puikaus komandos kapitono Philippo Lahmo perdavimo įvartį iš labai arti pelnė olandas Arjenas Robbenas.

Po keturių minučių Miuncheno klubas įmušė dar vieną įvartį. Šį kartą A.Robbenas perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir ten buvęs Javier Martinezas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Kėlinio pabaigoje „Bayern“ įgavo kiekybinį pranašumą, nes „Werder“ narys Sebastianas Prodlas už paskutinės vilties pražangą gavo raudoną kortelę.

Antrąjį kėlinį „Bayern“ pradėjo dar aktyviau ir greitai kamuolys trečią kartą atsidūrė „Werder“ komandos vartuose. Šį sykį nesėkmingai sužaidė gynėjas Theodoras Gebre Selassie, nuo kurio kojos kamuolys ir įskrido į vartus.

Turėdamas vienu žaidėju daugiau, „Bayern“ net nemąstė apie žaidimo tempo sumažinimą. Buvo viskas atvirkščiai ir jau 52 minutę Mario Gomezas po puikaus Francko Ribery perdavimo įmušė ketvirtą mačo įvartį.

„Werder“ buvo pradėtas triuškinti, o „Bayern“ toliau kūrė progą po progos. Visgi 58 minutę svečiai iš Brėmeno sugebėjo nuginkluoti M.Neuerį. Gan ilga „Werder“ ataka užsibaigė tiksliu Kevino de Bruyne įvarčiu.

Tačiau šis įvartis antro kvėpavimo „Werder“ klubui nesuteikė. Aikštėje ir toliau vyko „Bayern“ dominavimas. Ilgą laiką klubui nesisekė įmušti penktojo mačo įvarčio, tačiau 86 minutę jis buvo įmuštas. Po gražios atakos savąjį įvartį pelnė Franckas Ribery.

Tai dar nebuvo pabaiga. 89 minutę „Werder“ vartininkas net šeštą kartą kamuolį traukė iš savų vartų, kai antrą kartą šiame mače pasižymėjo M.Gomezas. Jam tikslų perdavimą atliko A.Robbenas.

XXIII turo rezultatai:

Miuncheno „Bayern“ 6 – 1 Brėmeno „Werder“

25‘ [1 – 0] Arjen Robben 29‘ [2 – 0] Javier Martinez 44‘ Sebastian Prodl („Werder“) - raudona kortelė 49‘ [3 – 0] Theodor Gebre Selassie (į savus vartus) 52‘ [4 – 0] Mario Gomez 58‘ [4 – 1] Kevin de Bruyne 86‘ [5 – 1] Franck Ribery 89‘ [6 – 1] Mario Gomez

„Mainz“ 1 – 1 „Wolfsburg“

5‘ [1 – 0] Niki Zimling 15‘ [1 – 1] Naldo 30‘ Alexander Madlung („Wolfsburg“) - raudona kortelė

„Stuttgart“ 1 – 1 „Nurnberg“

51‘ [1 – 0] Ibrahima Traore 77‘ [1 – 1] Markus Feulner

„Hannover“ 5 – 1 „Hamburger“

7‘ [1 – 0] Mame Biram Diouf 13‘ [1 – 1] Rafael van der Vaart (11 m) 39‘ [2 – 1] Szabolcz Huszti (11 m) 45‘ [3 – 1] Didier Konan Ya 68‘ [4 – 1] Didier Konan Ya 85‘ [5 – 1] Mohammed Abdellaoue

„Augsburg“ 2 – 1 „Hoffenheim“

45‘ [1 – 0] Dong-Won Ji 79‘ [2 – 0] Sascha Molders 90‘ [2 – 1] Igor de Camargo