Futbole kartais nutinka neįtikėtinų siurprizų. Įspūdingi triukai, perdavimai, trenerių ir žaidėjų gestai bei įvairiausi kuriozai – tik dalis to, ką kameroms pavyko užfiksuoti per visą šio, populiariausio pasaulyje sporto, istoriją. Vartininkai, kurių pagrindinė užduotis yra išsaugoti savo vartus sausus, dažniausiai patys įvarčių nepelno. Tačiau brazilas Eversonas tapo išimtimi. Ir tai padarė įspūdingai.

Aukščiausioje Brazilijos lygoje, 18-ąją rungtynių tarp „Ceara“ ir „Corinthians“ minutę, teisėjas užfiksavo taisyklių pažeidimą ir paskyrė baudinį į „Corinthians“ vartus. Jį realizuoti susiruošė ne kas kitas, o namų komandos vartininkas.

(Vaizdo įrašą siūlome žiūrėti su garsu):

Įspūdingas įvartis buvo pelnytas 19-ą rungtynių minutę ir, kaip paaiškėjo veliau, svariai prisidėjo prie „Ceara“ komandos pergalės. Aidint paskutiniam rungtynių teisėjo švilpukui namų komandos sirgaliai šventė pergalę rezultatu 2:1.