Vakar dvejomis B grupės rungtynėmis baigėsi FIFA konfederacijų taurės turnyro, vykstančio Pietų Afrikos Respublikoje, pirmasis etapas. Įspūdingas pergales paskutinę grupių varžybų dieną iškovojo Brazilijos ir JAV rinktinės, vienodais rezultatais 3:0 nušlavusios atitinkamai Italiją ir Egiptą.

Brazilai, kuriems mače su pasaulio čempionais italais būtų užtekę ir lygiųjų, savo akivaizdų pranašumą įrodė dar pirmajame kėlinyje: 37 ir 43 min. du įvarčius įmušė Luisas Fabiano, o 45 min. kamuolį į savo vartus netyčia nukreipė Italijos komandos gynėjas Andrea Dossena3:0. Antrajame kėlinyje brazilai jau pagailėjo italų ir atleido vadeles, tad mačas taip ir baigėsi.

Kitame B grupės susitikime prieš tai puikią formą demonstravusi stipriausia Afrikos atstovė Egipto vienuolikė be jokių argumentų 0:3 nusileido JAV futbolininkams. Egiptiečius į nokautą pasiuntė trys taiklūs varžovų smūgiai: 21 min. pasižymėjo Charlie Davies, 63 min. – Michaelas Bradley, o 71min. – Clintas Dempsey.

Nors tiek Italijos, tiek Egipto, tiek JAV rinktinės per trejas rungtynes surinko po 3 taškus, dėl geresnio įmuštų-praleistų įvarčių santykio kelialapis į FIFA Konfederacijų taurės turnyro pusfinalį atiteko amerikiečiams.

Trečiadienį JAV pusfinalyje išmėgins jėgas su A grupės nugalėtoja Ispanija, o Brazilija susikaus su varžybų šeimininke PAR.