Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Berlyno „Union“ futbolininkų pranašumą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Jadonas Sancho 10-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Andreasas Luthe‘as sėkmingai atrėmė kamuolį.

Youssoufa Moukoko 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Taiwo Awoniyi 57-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Union“ ekipą į priekį 1:0.

Youssoufa Moukoko 60-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Marvinas Friedrichas 78-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Union“ naudai 2:1.

Y. Moukoko tapo jauniausiu visų laikų „Bundesliga“ žaidėjų įmušusiu įvartį. Jam šiuo metu yra 16 metų ir 28 dienos.