Kelią atkrintamosiose pergale baigė Fynikso „Suns“ krepšininkai. Namuose 136:130 (32:30, 29:40, 50:24, 25:36) įveikę Los Andželo „Clippers“ jie iškovojo kelialapį į Vakarų konferencijos pusfinalį.

Atkrintamųjų seriją laimėję 4-1 Fynikso krepšininkai konferencijos pusfinalyje susitiks su Denverio „Nuggets“.

Laimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Devinas Bookeris, kuris per 41 minutę pelnė 47 taškus, atkvojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo ir Deandre Aytonas sumetęs 21 tašką ir atkovojęs 11 kamuolių.

Lemtingas mačas prasidėjo apylygiai ir po pirmojo kėlinio komandas teskyrė du taškai (32:30), o antrajame kėlinyje savo pranašumą pradėjo demonstruoti „Clippers“ komanda. Kėlinį arenos svečiams laimėjus 29:40 komandos į ilgąją pertrauką išėjo rezultatu 61:70 Los Andželo ekipos naudai.

Visgi tokia situacija arenos šeimininkus tik motyvavo. Po ilgosios pertraukos grįžę „Suns“ krepšininkai trečiajame ketvirtyje sumetė net pusšimtį taškų ir kėlinį laimėjo 50:24. Prieš paskutines 12 minučių komandas skyrė 17 taškų, o mačo pabaigoje „Clippers“ pasivyti nepavyko.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Normanas Powellas pelnęs 27 taškus. Dvigubus dublius į komandos sąskaitą įrašė ir Ivica Zubacas bei Masonas Plumlee.

„Suns“: Devinas Bookeris 47 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Kevinas Durantas 31 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Deandre Aytonas 21 (11 atk. kam.), Chrisas Paulas 15 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Joshas Okogie 11, Bismackas Biyombo 8 (8 atk. kam.).

„Clippers“: Normanas Powellas 27, Masonas Plumlee 20 (10 atk. kam.), Ivica Zubacas 16 (10 atk. kam.), Russellas Westbrookas 14 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Marcusas Morrisas 12 (5 atk. kam.), Terance’as Mannas 10 (5 atk. kam.).