Dramatišką pergalę NBA atkrintamosiose šventė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa, kuri namuose dar kartą 114:106 (17:23, 41:29, 25:23, 31:31) palaužė čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“.

Serijoje iki keturių pergalių „Kings“ jau pirmauja 2-0.

D. Sabonis per 39 minutes pelnė 24 taškus (8/12 dvit., 8/12 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 3 klaidas, prasižengė 5 kartus.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, bet dar iki pertraukos šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį. Po atkarpos 13:4 antrajame kėlinyje „Kings“ pirmavo 40:31.

Po pertraukos aikštėje vyko atkakli kova, bet „Kings“ visada išliko truputį priekyje.

„Warriors“ bandė gelbėtis tritaškiais, bet Sakramento klubas visada sugebėjo vis pirmauti (99:95). Lemiamu metu S. Curry dar bandė tempti svečius, bet atsakymų surado ir šeimininkai, kurie galiausiai likus minutei įtvirtino savo pergalę.

Paskutiniame ketvirtyje buvo užfiksuotas itin nemalonus epizodas, kai „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas nesportiškai pasielgė prieš D. Sabonį.

Lietuviui gulinti ant parketo, pro jį lipdamas amerikietis užlipo ant aukštaūgio krūtinės ir tada nušoko. D.Greenas po šio epizodo išvytas iš aikštės.

Trečiosios serijos rungtynes po trijų dienų jau vyks San Franciske.

„Warriors“: Stephenas Curry 28 (6/8 dvit., 3/13 trit., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 22 (7/11 dvit., 2/8 trit.), Klay Thompsonas 21 (5/10 trit.), Gary Paytonas 13 (6 atk. kam.), Draymondas Greenas 8, Kevonas Looney 6 (7 atk. kam.), Mosesas Moody 4.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 24 (8/13 dvit., 2/10 trit., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 24 (8/12 dvit., 9 atk. kam.), Malikas Monkas 18 (3/8 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.), Kevinas Huerteris 15 (2/9 trit.), Davionas Mitchellas 14 (2/6 trit.), Harrisonas Barnesas 13 (5/9 dvit., 6 atk. kam.).