Birutis buvo naudingiausias, bet komanda suklupo

Nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (5/9) ekipa, namie 83:87 (17:21, 15:19, 27:15, 24:32) nusileidusi Badalonos „Joventut“ (9/4).

Dar likus žaisti minutę šeimininkai pirmavo 83:82, tačiau Ante Tomičius pataikė iš dviejų taškų zonos, o Lauryno Biručio metimas skriejo pro šalį.

Vos tašku atsiliekanti „Obradoiro CAB“ lemiamoje varžovų atakoje bandė gintis be pražangos, tačiau Albertas Ventura tolimu metimu uždarė rungtynes.

L.Birutis savo komandoje buvo efektyviausias. Lietuvis per 23 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 6 ir prarado 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, pats 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 18 naudingumo balų.

Solidus buvo ir Laurynas Beliauskas – 18 minučių, 10 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida, 3 pražangos ir 8 naudingumo balai.

Lietuviams geriausiai talkino 14 taškų surinkęs Kassiusas Robertsonas (3/8 tritaškių), po 13 pridėjo Alvaro Munozas ir Mike‘as Daumas, 12 – Jake‘as Cohenas.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Pau Ribas (6 rez. perd., 6/8 tritaškių), 15 – Ante Tomičius (5 atk. kam., 5 rez. perd.), 13 – Vladimiras Brodziansky (5 atk. kam., 9/10 baudų metimų).