Maskvos srities „Chimki“ (2/21) komanda Eurolygoje toliau nemato pergalių ir pralaimėjo 16 kartą iš eilės.

Rusijos klubas namuose 67:89 (14:24, 23:23, 20:24, 10:18) nusileido Vitorijos „Baskonia“ (11/13) ekipai.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 27 minutes pelnė 13 taškų (1/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

Tadas Sedekerskis per 22 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3, perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo pražangą.

T.Sedekerskis pagerino karjeros Eurolygos taškų ir naudingumo balų rekordus.

Vitorijos klubas nei karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje vienu metu pirmavo 24 taškų persvara.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 16 (2/9 trit., 10 rez. perd.), Jordanas Mickey 13, Egoras Vialtsevas 11.

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 14, Luca Vildoza, Zoranas Dragičius ir Rokas Giedraitis po 13, Tadas Sedekerskis 11.