Belgijoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „BW Open“ vyrų teniso turnyre savo pasirodymą baigė 32-ejų lietuvis Ričardas Berankis (ATP-171). Geriausias Lietuvos tenisininkas ketvirtadienį aštuntfinalyje per 1 valandą 42 minutes 1:6, 6:3, 1:6 pralaimėjo aštuntajai turnyro raketei 31-erių vokiečiui Yannickui Hanfmannui (ATP-128).

Pirmajame sete lietuvis neturėjo didesnių vilčių prieš Y. Hanfmanną. R.Berankis nesusikūrė nė vieno „break pointo“, o pats paduodamas kamuoliuką nuolat turėjo problemų. Antrajame geime lietuvis dar atlaikė spaudimą ir neutralizavo 5 „break pointus“, bet ketvirtajame ir šeštajame geimuose neatsilaikė, pralaimėdamas savo padavimų serijas.

Antrajame sete tendencijos kurį laiką buvo panašios. Y. Hanfmannas turėjo „break pointą“ pirmajame geime, vėliau dar vieną tokią progą susikūrė septintajame geime, tik šiame sete R. Berankiui pavyko atlaikyti spaudimą. Negana to, aštuntajame geime lietuvis pats gavo progą laimėti varžovo padavimų seriją ir ne bet kokią, o tiesiog idealią – atitrūko 40:0. Y. Hanfmannas išsigelbėti nepajėgė ir R. Berankis susikrovė pergalingą pranašumą sete (6:3).

Deja, trečiajame sete „break pointus“ kūrėsi tik vokietis. Jis ketvirtajame bei šeštajame geimuose laimėjo lietuvio padavimų serijas ir ramiai užbaigė mačą.