atp challenger

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atp challenger“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atp challenger“.

Ričardas Berankis Kinijoje prasibrovė į „Challenger“ turnyro pagrindines varžybas

Ričardas Berankis (ATP-329) Kinijoje vykstančiame ATP „Challenger“ turnyre įveikė kvalifikaciją ir pateko į pagrindines varžybas.  33-ejų tenisininkas per beveik 2 valandas trukusį mačą rezultatu 6:4, 7:6 (7:4) įveikė turką Yankį Erelį (ATP-347).  R. Berankis šiame mače neleido varžovui laimėti nei vienos savo padavimų serijos. Tai buvo antrasis šių tenisininkų tarpusavio susitikimas. Šių metų vasario 29-ą dieną R. Berankis taip pat šventė pergalę per du setus.
2024-04-29

Pietų Korėjoje po itin atkaklios kovos Ričardas Berankis žengė į ketvirtfinalį

Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Gwangju Open Challenger“ vyrų teniso turnyre pergalę iškovojo 33-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-371), kuris per 2 val. 23 min. 7:6 (8:6), 7:6 (8:6) nugalėjo 20-metį Australijos tenisininką Jamesą McCabe (ATP-364). Tai buvo pirmoji R. Berankio akistata su J. McCabe. Pirmajame sete R. Berankis pirmasis pralaimėjo savuosius padavimus, tačiau septintajame sete rezultatą išlygino.
2024-04-18

Ričardas Berankis turnyre Šveicarijoje prasimušė į pagrindinį etapą

Lugane (Šveicarija) vykstančio ATP „Challenger“ serijos „Citta di Lugano“ vyrų teniso turnyro kvalifikacijoje pirmadienį 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-254) per 2 valandas 10 minučių 3:6, 7:5, 6:4 iškovojo pergalę prieš turką Altugą Celikbileką (ATP-365).  Pirmojo seto pradžioje R. Berankis paleido varžovą į priekį (0:3). Septintajame geime lietuvis „sausai“ laimėjo turko padavimų seriją, priartėjo iki 3:4, tačiau aštuntajame geime A. Celikbilekas realizavo „break pointą“ ir susigrąžino per...
2024-03-04

Emocijų nevaldęs Ričardas Berankis išplėšė pergalę turnyre Prancūzijoje

Prancūzijoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Challenger Cherbourg La Manche“ vyrų teniso turnyre pirmadienį startavo 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-258). Geriausias Lietuvos tenisininkas pirmajame rate po dramatiškos 2 valandų 5 minučių kovos 6:3, 4:6, 7:5 nugalėjo reitingo „kaimyną“ 23-ejų vokietį Henrį Squire‘ą (ATP-257). Pirmasis setas galėjo pakrypti bet kuria linkme.
2024-02-12

Ričardas Berankis Prancūzijoje nesunkiai įveikė pirmąjį kvalifikacijos barjerą

Prancūzijoje prasidėjo ATP „Challenger“ serijos „Open Quimper Bretagne Occidentale“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų kvalifikacija. Pirmadienį pirmajame rate 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-255) vos per 66 minutes 6:1, 6:3 nugalėjo vardinį kvietimą gavusį 18-metį prancūzą Antoine‘ą Ghibaudo (ATP-741). Nuo mačo pradžios dominavęs R. Berankis pirmajame sete spurtavo net 5:0. Antrojo seto pradžioje lietuvis toliau triuškino varžovą, laimėjo du „break pointus“ ir atitrūko 4:1. A.Ghibaudo pam...
2024-01-22

Po operacijos Ričardas Berankis ruošiasi pirmam sezono startui ir Daviso taurės varžyboms

Lietuvos vyrų teniso rinktinės lyderis ir aukščiausią ATP reitingą turintis šalies tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-237) išvyko į Tenerifę. Čia kitą savaitę vyksiantis ATP „Challenger“ serijos turnyras R. Berankiui bus pirmosios varžybos po beveik 4 mėnesių pertraukos.
2024-01-11

Vilius Gaubas revanšavosi beveik 3 valandų maratone: aštuntfinalyje lauks itin sunki kova

Antradienį Ispanijoje ATP „Challenger“ serijos „eo Hotels Maspalomas Challenger“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų pagrindinį etapą pradėjo kvalifikaciją sėkmingai įveikęs 18-metis lietuvis Vilius Gaubas (ATP-391). Pirmajame rate lietuvis po 2 valandų 48 minučių kovos 2:6, 7:6 (9:7), 6:4 įveikė 23-ejų ispaną Carlosą Lopezą Montagudą (ATP-432). Ispanas iniciatyvą perėmė ketvirtajame geime, kai laimėjo lietuvio padavimų seriją.
2023-11-28

Prieš laukiančią operaciją – Berankio nesėkmė kvalifikacijoje

Sekmadienį Orleane (Prancūzija) prasidėjo ATP „Challenger“ serijos „Co'met Orleans Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų kvalifikacija. Pirmajame rate geriausias Lietuvos tenisininkas 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-231) per maždaug pusantros valandos 4:6, 4:6 pralaimėjo 25-erių šveicarui Remy Bertolai (ATP-383). Tai veikiausiai buvo paskutinis lietuvio mačas šiame sezone.
2023-09-25

Butvilas po įtemptos kovos įveikė ATP „Challenger“ turnyro kvalifikaciją

Pirmadienį Ispanijoje baigėsi ATP „Challenger“ serijos „Open Castillia y Leon“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų kvalifikacija. Neseniai 19-ąjį gimtadienį paminėjęs Edas Butvilas (ATP-591) lemiamoje kovoje dėl patekimo į pagrindinį etapą per beveik pustrečios valandos 6:3, 5:7, 6:4 nugalėjo kiną Suną Fajingą (ATP-510). Pirmąjį setą E. Butvilas žaidė labai užtikrintai – ketvirtajame geime realizavo vienintelį susikurtą „break pointą“ ir nesuteikė varžovų vilčių atsitiesti.
2023-07-24

Lemiamu metu dvigubą klaidą padaręs Berankis netikėtai krito prieš penktojo šimtuko žaidėją

Busane (Pietų Korėja) vykstantis ATP „Challenger“ serijos „Head Busan Open“ vyrų teniso turnyras prastai susiklostė 32-ejų lietuviui Ričardui Berankiui (ATP-216). Geriausias Lietuvos tenisininkas antradienį pagrindinio etapo starte per 1 valandą 33 minutes 6:7 (3:7), 3:6 nusileido kvalifikaciją įveikusiam 29-erių australui Luke‘ui Saville‘ui (ATP-448). Pastarasis jau kurį laiką koncentruojasi į dvejetų mačus ir buvo laikomas dvikovos autsaideriu.